Darmowa nawigacja w Orange dla osób posiadających abonament w taryfie Smart Plan LTE

W sieci Orange jakiś czas temu pojawiła się specjalnie przygotowana przez operatora sieci komórkowej Orange, zapewniająca darmową Nawigację Orange, dla osób, którzy posiadają u nich abonament w taryfie Smart Plan LTE. Oferta ta, zapewnia użytkownikom bezpłatny dostęp do pełnego pakietu profesjonalnej nawigacji przez dziewięćdziesiąt dni.

Odtrucie poalkoholowe
http://www.odtruwamy.pl/
Szybko i dyskretnie, przyjeżdżamy do domu pacjenta.
Natychmiastowa ulga. Doświadczeni lekarze. Bezpłatny dojazd.

Ludzie aktualnie z nawigacji korzystają naprawdę często i wykorzystują jej różne funkcje. Nawigacje wbudowane w smartfona takie jak NaviExpert, która dostępna jest w sieci Orange zawiera sporo rozmaitych aplikacji nawigacyjnych, które pomagają w poruszaniu się po drodze osobom kierującym samochód bądź też inny pojazd. Dla jednych w nawigacji liczą się ostrzeżenia przed fotoradarami, dla innych zaś skuteczna nawigacja to taka, która pomoże im ominąć korki, dlatego też ważne jest dla nich to, aby nawigacja ta brała pod uwagę aktualną sytuację na drogach. Jedni również od nawigacji wymagają kontrolowania limitu prędkości na drodze jaką aktualnie się poruszają. Wszystkie te opcje, a także wiele innych dostępne są w Nawigacji Orange, która została przygotowana przez dostawcę nawigacji NaviExpert.

W aktualnej promocji Orange, dla klientów indywidualnych sieci Orange, w taryfie Smart Plan LTE dostępnych jest aż dziewięćdziesięcio dniowy, bezpłatny dostęp do aplikacji nawigacyjnej – Nawigacja Orange i to bez żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo, niezależnie od wybranego planu w taryfie, klienci do końca roku otrzymują darmowy transfer danych w Nawigacji Orange.

Dla tych klientów sieci Orange, którzy posiadają inne oferty abonamentów, lub posiadają telefon w Mix lub na kartę również przygotowano możliwość przetestowania Nawigacji Orange. Otrzymają oni trzydziestodniowy, darmowy dostęp do ich aplikacji nawigacyjnej. Po darmowym okresie testowym istnieje możliwość wykupienia tej usługi, której koszt wynosi 12,99 zł miesięcznie. Dla tych którzy szukają profesjonalnej nawigacji, dopasowanych do ich oczekiwać, a także korzystać z niej w wygodny sposób za pomocą swojego smartfona, to Nawigacja Orange jest do tego idealnym rozwiązaniem. Nawigacja Orange to bowiem możliwość wyznaczania tras omijających korki, informacje o kontrolach drogowych oraz o fotoradarach, a także codziennie aktualizowane mapy, czy też przypomnienie o obowiązujących na drodze limitach prędkości. To tylko jedne z wielu zalet tej aplikacji, które poprawią komfort waszej podróży.

Więcej informacji na temat tej usługi a także innych usług w sieci Orange, znajdziecie na ich stronie internetowej.