Konkursy w sieci Orange

Orange to jedna z najprężniej rozwijających się w Polsce sieci – już nie tylko komórkowych, bo swoim klientom oferuje także telewizję, internet i telefon stacjonarny, a więc kompleksowo. Poza szeregiem usług i produktów w postaci telefonów, tabletów, laptopów, nawigacji, etc. oferują również wiele promocji i konkursów. Informacje o konkursach organizowanych przez Orange pojawiają się regularnie na ich Fanpage oraz na stronie „nasz orange”.

DSM Dewelopment
http://www.dsm-dewelopment.pl
Nowe domy szeregowe, segmenty i mieszkania.
Osiedle mieszkaniowe na warszawskiej Białołęce.

Konkursy organizowane przez Orange są różne – od wymyślania nazw i haseł, gdzie do wygrania są telefony, po bardziej zaawansowane i atrakcyjne konkursy, gdzie do wygrania są wakacje marzeń. Konkurs wakacje marzeń organizowany w 2017 roku był po raz czwarty – Orange zapowiedziało już, że w 2018 będzie kolejna edycja – jeszcze bardziej szalona. Czekacie na to? My czekamy 🙂 Jest to wspaniała okazja by spędzić urlop w niesamowitym miejscu i to zupełnie za darmo 🙂

Niedawno na ich Fanpage można było porozmawiać z botem i rozwiązać rebus oraz za to wygrać 1 z dwóch smartfonów. Typowo facebookowy konkurs dla tamtejszej społeczności – takie pojawiają się na FB regularnie, warto więc dodać ich profil do ulubionych.

Kiedy szukać informacji o konkursach? Najlepiej przed istotnymi wydarzeniami – jak np. zbliżające się mikołajki i święta Bożego Narodzenia. Z Nowym Rokiem również może pojawi się jakiś konkurs, a potem na Walentynki, Wielkanoc, Dzień Matki / Ojca / Dziecka i oczywiście na wakacje 🙂 Z okazji urodzin Orange również pojawiają się konkursy, więc takowej daty również warto wypatrywać w kalendarzu.

By być na bieżąco z wszystkimi konkursami Orange warto zaglądać na wymienioną wcześniej stronę nasz.orange.pl – można na niej również znaleźć informacje o zakończonych już konkursach – a także (w zasadzie przede wszystkim) na Facebooka i oficjalny profil Orange, gdzie często pojawiają się drobne konkursy, o których nie piszą na głównej stronie sieci Orange. Są te specjalne konkursy dla facebookowej społeczności Orange.

O konkursach, które organizuje Orange można się dowiedzieć także z różnych serwisów agregujących konkursy – nie są to już jednak wiadomości z pierwszej ręki, często też już zmodyfikowane, więc i tak regulaminu konkursu, szczegółów, etc. trzeba szukać u źródła, a więc na stronie sieci Orange.

Na chwilę obecną nie ma żadnej informacji o konkursach, ale coraz bliżej święta więc warto zostać w gotowości. Bądźcie cierpliwi, śledźcie Facebookowe newsy i bierzcie udział. Trzymamy za Was wszystkich mocno kciuki – niech Wam się choć raz uda wygrać, nawet drobny gadżet – zawsze to przecież jakaś nagroda 🙂 Powodzenia i wielu wielu wygranych!