Promocje, specjalne oferty i nietypowe usługi w Orange

Orange to już nie tylko telefonia komórkowa, ale cała sieć usług skierowanych zarówno do firm jak i osób prywatnych. W ich ofercie można znaleźć podział na różne grupy klientów – i mowa nie tylko o firmach i osobach prywatnych, ale bardziej szczegółowo – dla dzieci, studentów, etc. Dla poszczególnych grup często pojawiają się specjalne oferty jak np. jednak z najnowszych ofert Orange dla studentów, czyli światłowód na studia już od 39zł / mc.

Ekran kuchenny
http://produkcjafototapet.pl
Fototapety ścienne, fotookleiny, druk na szkle.
Podkreślimy indywidualny charakter Twojego mieszkania.

Masz męża, żonę, chłopaka, kochanka, przyjaciółkę? Skorzystaj z oferty Orange dla dwojga 🙂 Obecnie dla  duetów Orange oferuje specjalny abonament dla dwóch osób z 5 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami w kraju i na terenie Unii Europejskiej – za niecałe 60 zł / mc.

Jeśli chodzi o specjalne oferty to ciekawą opcją, którą oferuje Orange jest darmowe konto w Orange Finanse. Wspomniane darmowe konto bankowe znalazło się niedawno na pierwszym miejscu w rankingu Bankier.pl – jeśli więc planujecie otwarcie lub zmianę konta bankowego i przy okazji jesteście już klientami sieci to warto rozważyć ofertę Orange w zakresie finansów.

Z nietypowych usług Orange warto jeszcze wspomnieć czytelnię Orange, w której można znaleźć liczne ebooki, audiobooki oraz prasę. Co jakiś czas można tutaj promocje na wybrane pozycje  – niedawno zupełnie za darmo można było odebrać kryminał „Umarli tańczą” Piotra Głuchowskiego.

Nie można pominąć również konkursów Orange – na ich Fanpage regularnie pojawiają się specjalne konkursy dla facebookowych fanów. Niedawno można było pogadać z botem, rozwiązać rebusa i wygrać 1 z dwóch smartfonów. Takich konkursów jest sporo 🙂 Są też i poważniejsze – np. coroczny wakacyjny konkurs o podróż marzeń. O tych większych konkursach można poczytać na nasz.orange.pl.

Sporo też w Orange bonusów np. za doładowanie. Przykładowo obecnie trwa akcja, dzięki której za doładowanie przez stronę orange można dostać +10% wartości doładowania. Przyda Ci się dodatkowy grosz? Doładuj telefon online 🙂

Lubicie oglądać filmy? Znacie Orange VOD? Nie? To koniecznie poznajcie. Mnóstwo fantastycznych filmów, nowości kinowe, a także starsze – kultowe pozycje filmowe. Obecnie specjalna oferta na megahit „Szybcy i Wściekli 8″ – jeżeli jeszcze nie widzieliście to może skorzystać z Orange VOD i obejrzeć film dowolną ilość razy przez 48h od momentu wypożyczenia.

Orange prowadzi również własną fundację, za co chylimy czoła. Pomagają dzieciom tworząc dla nich lepszy dostęp do nowych technologii. Obecnie trwa akcja  na budowę 25 multimedialnych świetlic ze sprzętem wartym 30 tys. zł.