Wakacje w sieci Orange 4

Wakacje w sieci Orange 4 to już czwarty konkurs tej sieci komórkowej organizowanego w ramach wakacji. Konkurs ten organizowany jest przez firmę Brainstorm Sp. z o.o. na zlecenie Blue Media S.A.

Audit ISO 9001
http://gqcert.com/certyfikat/iso-9001/
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Konkurs Wakacje z Orange 4 to konkurs organizowany na terenie naszego kraju i przeznaczony jest dla użytkowników sieci Orange, Audit ISO 9001, którzy w okresie trwania konkursu przynajmniej raz doładują swój telefon na kartę kwotą 10 zł, 25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł za pośrednictwem serwisów i banków wymienionych w regulaminie konkursu oraz zgłoszą swój udział w konkursie, poprzez formularz dostępny na stronie konkursowej wakacjezorange. Użytkownicy muszą zaakceptować regulamin oraz wymyśleć oraz przesłać do serwisu swoje hasło konkursowe.

Konkurs Wakacje z Orange 4 organizowany jest od dnia 1 sierpnia 2017 roku do dnia 30 września 2017 roku i obejmuje tylko jedną edycję. Aby zostać uczestnikiem tego konkursu należy spełniać następujące warunki :

 • użytkownik musi zaakceptować regulamin konkursu, który można znaleźć na stronie konkursowej,
 • od pierwszego sierpnia, do trzydziestego września bieżącego roku należy doładowąć swój telefon w sieci Orange lub NjuMobile, wybraną kwotą,
 • użytkownik musi zgłosić swój udział w konkursie, wpisując swoje hasło konkursowe w odpowiednim formularzu na stronie organizatora, które jest odpowiedzią na pytanie “Dlaczego spędziłeś wakacje z Orange?”, które jest hasłem reklamowym tego konkursu.
 • przygotowane hasło reklamowe nie może być dłuższe niż 200 znaków,
 • do jednego doładowania, przypisane może zostać jedno hasło reklamowe, natomiast jeden użytkownik może wygrać tylko jedną nagrodę,
 • hasło reklamowe nie może zawierać wulgarnych słów oraz obraźliwych zwrotów skierowanych do osób trzecich.

Wyłonienie zwycięzców konkursu oraz przyznanie nagród odbędzie się po zakończeniu konkursu i przeprowadzone będzie przez specjalnie powołaną komisję konkursową, która składał się będzie z trzech przedstawicieli organizatora. Komisja wybierze zwycięskie hasła reklamowe, na podstawie własnego uznania, wybierając te najbardziej unikalne i oryginalne propozycje. Nagrody w konkursie przewidziane są dla 586 osób. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do czterdziestu dni, po zakończeniu konkursu. Dla zwycięzców konkursu przewidziano takie nagrody jak :

 • 1 miejsce – Wyjazd na wakacje z Orange dla jednej osoby, lub równowartość w wysokości 30 tysięcy złotych,
 • 2-6 miejsce – voucher elektroniczny na telefon Samsung Galaxy S8,
 • 7-36 miejsce – voucher elektroniczny na telefon Samsung Galaxy J3 2016,
 • 37-86 miejsce – voucher elektroniczny na Słuchawki Samsung Bluetooth ANC,
 • 87-586 miejsce – doładowanie telefonu pre-paid kwotą 30 zł.

Wszyscy zainteresowani konkursem mogą dowiedzieć się więcej na stronie organizatora.